Od lat skutecznie dbamy o Twoje plony...

O nas

GRENAS

Doświadczenie zdobyte w trakcie kilkunastu lat pracy w branży rolniczej pozwoliło doskonale poznać specyfikę rynku agro i asortymentu z nim związanym. Kontakt z tysiącami rolników i firm zaangażowanych w funkcjonowanie tej jakże ważnej gałęzi gospodarki, umożliwiło nam otwarcie własnej firmy w której wiedza, doświadczenie i umiejętności idą w parze z pasją i miłością do wykonywanej pracy.

Dopiero w 2019 roku założyliśmy własną firmę, lecz pozostaliśmy wierni branży. Specjalizujemy się w całorocznym skupie i sprzedaży płodów rolno-spożywczych. W naszej ofercie znajdują się między innymi zboża paszowe, nasiona strączkowe, oleiste, motylkowe i wiele więcej.

Dążymy do bycia najlepszym…

Nasza działalność jest nam bardzo bliska, jesteśmy specjalistami w tym, co robimy. Nieustannie dokładamy starań, aby być na bieżąco i nadążać za zmieniającymi się potrzebami rynku. Wraz z wkroczeniem Polski do struktur Unii Europejskiej, zmodernizowaliśmy nasz zakład, wprowadzając system HACCP (Analiza zagrożeń i krytyczne punkty kontroli). Oznaczało to wdrożenie restrykcyjnych norm, dzięki którym ustandaryzowaliśmy procedury prowadzące do troski o niezwykłą jakość i bezpieczeństwo produkcji. Dostarczane przez nas towary są poddawane wtórnym procesom ponownego czyszczenia oraz suszenia. Ponadto, jesteśmy pod stałą kontrolą weterynaryjną – która nie tylko daje gwarancje nienagannej jakości naszym odbiorcom, ale także pozwala nam samym spać spokojnie, mając pewność, że nasza oferta jest absolutnie najlepsza.

Nasz zespół to nasza wizytówka

Przedsiębiorstwo tworzymy wszyscy razem. Budujemy więc zaangażowany zespół pracowników, dla których – jak dla nas – istotne jest sprostanie wysokim standardom. Usprawniamy system komunikacji wewnętrznej, bo poprawiając strukturę organizacyjną, poprawiamy nasz wizerunek. A dla każdego z nas liczy się dobro firmy, a tym samym – odbiorcy docelowego.
Dbamy także stale o podnoszenie świadomości pracowników w zakresie higieny pracy.